Maxbilişim Hosting Hizmetleri

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deniz Yıldızı Bölüm Özetleri


♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 05:12 PM
1.Bölüm Özeti..

Denizhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif Hemşire olan annesi ile Kütahya- Simav’da büyümüşhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif annesinden başka kimsesi olmayan bir genç kızdır. Hemşire annenin tek ideali kızının tıp okuması ve başarılı bir doktor olmasıdır. Deniz’de annesinin ideallerini paylaşır ve iyi bir puanla Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi’ni kazanır. Deniz’in mutluluğuna diyecek yoktur ve okuluna gitmek için sabırsızlanmaktadır. Deniz’in bilmediği ise annesinin onun hakkında başka planları da olduğudur. Çünkü Meryem Ankara’ya gelir gelmez kızını Tıp Fakultesi’nde hoca olan ve yıllar öncesinden tanıdığı Doktor Bahri’ye emanet ederhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif sonra da ortadan kaybolur. Deniz bilmediği bir şehirdehttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif bilmediği bir aile ile baş başahttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif parasız pulsuz kalakalır. Bahri’nin karısı İkbal bu davetsiz misafirden hiç hazzetmez. Bahri’nin Üniversite Sınavı’na hazırlanan şımarık kızı Pelin ve yakın arkadaşı Banu’da anında cephe alırlar Deniz’e karşı. Yalnızca Tıp ikinci sınıfta okuyan Özgürhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif Deniz’den yana tavır alır.

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 05:12 PM
2.Bölüm Özeti

Hastalığını ve tedavi için Almanya’ya gitme planlarını Deniz’den saklayan Meryem’in sağlık durumu giderek kötüleşmektedir. Sırrını canından çok sevdiği kızından saklayan Meryem’inhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif tek ümidi Bahri’dir. Ancak Bahri hiç bilmediği bir kızı olduğu gerçeğiyle yüzleşmekte zorlanır.
Banu yalanlarla dolu hayatında türlü cambazlıklarla ayakta kalmaktadır ve şimdilik her şey kusursuz görünmektedir.
Okuldaki kayıt işlemlerini bitiren Denizhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif doktorluk hayaliyle süslediği yeni hayatına ilk adımı atmıştır. Deniz’in okulda tanıştığı ilk kişi ise kayıt sırasında kavga edip tartıştığı ve belki de ilk aşkın tüm heyecanınıhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif saflığınıhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif büyüsünü yaşayacağı Mert’tir. Ancak sabah başucunda bulduğu bir mektuphttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif Deniz’in hayatını geri döndürülemeyecek şekilde değiştirecektir.

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 05:13 PM
3.Bölüm Özeti

Denizhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif sabah uyandığında Meryem’in bıraktığı mektubu bulur. Artık bilmediği bir şehirde tek başına kalmıştır. Dünyadaki tek yakınıhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif arkadaşıhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif her şeyi olan annesinin kendisine hiçbir şey söylemeden gitmesine içerleyen Denizhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif büyük bir kalp kırıklığı yaşarken Mert’le karşılaşır. Merthttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif Deniz’e dostça yaklaşır ve Meryem’i bulmak için O’na yardım eli uzatır. İkili Meryem’i bulmak için yola koyulacakken Bahri’den gelen bir telefon her şeyi farklı bir boyuta taşıyacaktır.

Ailesine karşı söylediği yalanlara sürekli bir yenisini ekleyen Banu ustaca kurnazlıklarla evin akıllıhttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif güzel ve dürüst kızı olma rolünü oynamaktadır. Ancak söylediği hangi yalan Banu’nun ayağına dolanacak ve başına bela olacaktır?

Deniz’le ilgili tüm gerçekleri bilen Bahrihttp://www.uslanmam.com/images/smilies/smiliv.gif Meryem’e verdiği sözü tutmayı ve Deniz’i evine götürmeyi planlamaktadır. Deniz başta reddetse de Bahri’nin isteğine karşı çıkacak durumda değildir. Ancak alınan bu karardan habersiz olan ve Deniz’i evde istemeyen biri vardır: İkbal... Aynı çatı altında yaşamaya mecbur kalan İkbal ve Deniz arasındaki ilişki nasıl bir yönde ilerleyecektir?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 06:23 PM
Deniz Yıldızı 35. Bölüm – 9 Ekim Cuma

Deniz’in çalınan çantasıyla beraber annesinin son fotoğrafı da gitmiştir. Mert’in tek istediği o fotoğrafı bulup Deniz’i mutlu etmektir. Fakat bilmedikleri bir şey vardır. Çanta ve fotoğraf Melih’in elinde, karanlık planlarına alet olmak üzere beklemektedir.
Bahri İkbal’e “kongreye katılıyorum” diye yalan söyleyerek Amerika’ya Meryem’i ziyarete gidecektir. Bu plansız ziyaret İkbal’in Roma’daki kongreye gitme planlarını alt üst eder. Evde kalıp hasta olan Efe’yle ilgilenmek zorundadır. İkbal Bahri’ye karşı son derece öfkelidir.
Ozan, Banu’ya sürpriz yaparak Abant’a gideceklerini söyler. Banu 5 yıldızlı otelde kalacağı için çok heyecanlıdır ama izin alması için yine bir yalan söylemesi gerekmektedir. Banu bu sefer ablası Suna’yı yalanlarına alet eder fakat Banu Abant yolunda beklenmedik bir sürprizle karşılaşır.

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 06:25 PM
Deniz Yıldızı 37. Bölüm – 13 Ekim Salı

Arabası çalınan Melih, Mert’e diş bilerken, Mert ve Özgür boş durmamış çantayı geri almak için bir karşı plan yapmışlardır.
Banu ve Suna arasındaki gerginlik Kazım’ın dikkatini çekmiştir. İlk göz ağrısı Suna’ya kıyamayan Kazım, iki kardeş arasında olup bitenleri öğrenmeye niyetlidir.
Suna babasına yalan söylediği için kendini çok kötü hissetmektedir. Yaptığının kardeşine iyilik değil kötülük olduğunu farkındadır ve babasıyla konuşmaya karar verir. Kocasının kendini aldattığından emin olan Berna, Celal’e kan kusturmaktadır. Bütün bu olanlara dayanamaya Celal bir oyunun içinde olduklarını ve her şeyden Mustafa’nın sorumlu olduğunu söylediğinde Berna’nın öfkeyle harekete geçmesi sonuç verecek midir?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 06:57 PM
Deniz Yıldızı 38. Bölüm - 14 Ekim Çarşamba

Arabası çalınan Melih Mert’e diş bilerken Mert ve Özgür boş durmamış çantayı geri almak için bir karşı plan yapmışlardır.
Banu ve Suna arasındaki gerginlik Kazım’ın dikkatini çekmiştir. İlk göz ağrısı Suna’ya kıyamayan Kazım iki kardeş arasında olup bitenleri öğrenmeye niyetlidir.
Suna babasına yalan söylediği için kendini çok kötü hissetmektedir. Yaptığının kardeşine iyilik değil kötülük olduğunu farkındadır ve babasıyla konuşmaya karar verir. Kocasının kendini aldattığından emin olan Berna Celal’e kan kusturmaktadır. Bütün bu olanlara dayanamaya Celal bir oyunun içinde olduklarını ve her şeyden Mustafa’nın sorumlu olduğunu söylediğinde Berna’nın öfkeyle harekete geçmesi sonuç verecek midir?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 06:58 PM
Deniz Yıldızı 43. Bölüm Özeti

Mert'in Fulya diye bir kızla Moda Kafe'de buluşacağını duyan Melih'in aklına sinsi bir plan gelir: aynı saatte Deniz'i kafeye çağırmak... Bu çağrıya uyan Deniz, kafede hangi manzaraya tanık olacaktır?

Banu, Ozan'dan Melih'in evinin anahtarını alır ve eve girer. Kendi kasetini ararken diğer kasetleri görür ancak Melih'e yakalanır. Sırrı açığa çıkan Melih, Banu'ya nasıl bir teklif sunacaktır? Banu bu teklifin karşısında nasıl bir tepki verecektir?

Mustafa ile buluşan İkbal, o yokken Özgür'ün başına gelenleri anlatır ve bunlardan Deniz'in sorumlu olduğunu söyleyerek Mustafa'dan yardım ister. Hedefi Deniz'in gerçekte kim olduğunu öğrenmektir. Bu konuşulanları duyan Hacer, Deniz'in kimliğini saklamak için birşeyler yapabilecek midir?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 06:58 PM
44.Bölüm Özeti

Okul harcamaları yüzünden para sıkıntısı çeken Deniz, utandığı için durumu kimseye açamamaktadır.Deniz para bulmanın bir yolunu bulabilecek midir?

Deniz'den sürekli şikayete eden ve O nu Melih ten uzak tutmaya çalışna Pelin. Banu yla kafa kafaya vererek bir karar alırlar: Deniz muhakkak evden gönderilecektir.Bu amacı gerçekleştirmek için Pelin ve Banu ne planlayacaklardır?Ve ilk adımları atılan bu plan hangi büyük olayların yaşanmasına sebep olacaktır?

Okulun arşiv odasında birlikte çalışmak zorunda kalan Mert ve Deniz sürekli atışmaktadırlar.Deniz in daynamayarak gitmesinden sonra odada tek başına kalan ve işe geri dönen Mert, yerleştirdiği dosyalardan birinin üzerinde gördüğü isimle şok olur.Acaba bu dosya kime aittir?Ve Mert in bu denli şaşırmasına sebep olan şey nedir?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 06:58 PM
Deniz Yıldızı 46. Bölüm

Meryem kendisine bir şey olması halinde, Deniz’e vasiyet olarak bıraktığı CD’yi Bahri’ye teslim eder. Bahri kimsenin olmadığı bir zamanda bundan Hacer’e bahseder ve ofisinde beraber CD’yi izlerler.

Melih, Simav’a gidecek adamın bulunduğuna dair bir telefon alır. Adamla buluşup Deniz’le ilgili gerekli bilgileri ve fotoğrafları verir.
Kazım, iş görüşmesi için Mustafa’nın ofisine çağırılır. Mustafa, Kazım’a nasıl bir elemana ihtiyaç duyduğuna dair bir konuşma yapar fakat Kazım’ın ne iş yapacağına dair bilgi vermez.

Pelin, Banu’yu arar ve İkbal’in çılgına döndüğünü, broş bulunmazsa polise haber vereceğini ve biran önce broşu geri getirmesi gerektiğini söyler. Broşu odasında koyduğu yerde bir türlü bulamayan Banu, sürekli el değiştiren broşun yeni sahibinin kim olduğunu öğrenebilecek midir?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 06:59 PM
Deniz Yıldızı 48. Bölüm

Mert hala, bir gün önce Anatomi CD si diye açtığı CD de Meryem i görmenin etkisi altındadır ve CD yi ele geçirmenin yollarını aramaktadır.Okul görevlisini arayarak Bahri nin odasına girmeyi başarır ve CD yi aramaya başlar.Mert kendini içine soktuğu bu tehlikeli durumdan acaba Bahri ye yakalanmadan kurtulabilecek midir?

Broşla ilgili gerçeği Pelin den öğrenen Ozan, Banu ya telefon açar ve Banu ya üstü kapalı bir şekilde eleştiride bulunur. Pelin "Banu yaptı" demesinden çok Ozan ın buna inanmış olmasına öfkelenen Banu, sürüklendiği bu durumdan sıyrılabilecek midir?Banu nun Pelin den intikam almak için atacağı ilk adım ne olacaktır?

İkbal Banu yu arar ve onunla görüşmek istediğini söyler.Broşu hala geri alamayan Banu bu kez fena sıkışmıştır.Acaba Banu İkbal le görüşmeye giderken broşu geri almış olacak mıdır?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:26 PM
50.bölüm Özeti

Deniz ve Mert bir gün önce gittikleri gecekondu mahallesinde sağlık taraması için evleri tek tek dolaşarak rapor tutmaktadırlar. Bir evin kapısına gelip kapıyı uzun uzun çalarlar fakat açan olmaz. Mert daha fazla beklemenin anlamsız olduğunu söylese de Deniz ısrarla pencerede birinin olduğunu ve perdenin kıpırdadığını söyler. Aslında Deniz haklıdır.
Banu’nun Pelin’in kleptoman olma hikâyesine Mustafa’yı inandırmak için parlak bir fikri vardır. Daha önce broşu almak için Suna’ya Pelin diye tanıştırdığı Eda’yı arar ve ona artık adının Betül Demirci olduğunu söyler… Deniz’e hayatında başka birinin olmadığını ispatlamanın yollarını arayan Mert, Fulya’yı arar ve onu Deniz’le yüzleştirmek için okula çağırır. Buluşmaya zar zor ikna edilen Deniz’i, uzun bir bekleyişin sonunda hangi sürpriz beklemektedir?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:27 PM
51. BÖLÜM ÖZETİ

Mert le arası bozuk olan Deniz, geleceğe dair önemli kararlar alırken karşısında beklemediği birini bulur:Fulya..Deniz, Mert in sevgilisi sandığı Fulya yı karşısında görünce ne tepki verecek ve ikilinin başbaşa konuşmasından sonra Deniz hangi duygularla Fulya nın yanından ayrılacaktır?

İkbal e ve Suna ya karşı rol yaparak Banu dan telefon almaya hak kazanan Eda, Moda Kafe nin yolunu tutar. Ancak kafede O nu önemli biri beklemektedir:Melih.. Eda ile tanışan ve onu eve gitmeye razı eden Melih, Banu nun yalanını ortaya çıkaracak mıdır?

Mert le yaptığı konuşmadan sonra Özgür, Mehveş in kendisinden hoşlandığına emindir. Kendisi ise bir ilişki yürütemeyeceğini düşünmektedir. Peki bunu Mehveş e söylemek sandığı kadar kolay olacak mıdır?

Bahri nin evinde yapılan ve Celallerin de katıldığı yemekte, Mert Deniz in kulağına bir şeyler fısıldar, Deniz ise duydukları karşısında şaşkına döner. Mert, Deniz in kulağına ne fısıldamıştır?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:28 PM
52.bölüm

mertı sadakatsızlıkle suclayan denız sonunda haksız oldugunu anlamıştır.bu durumda mertın denızı affetmek için bır sartı vardır.ancak mertın bu ıstegı hem zor hemde gulunc duruma dusurecektır.acaba denızı nasıl bır suprız beklemektedır.


ıkbal pelının kleptoman oldugunu dusunerek buyuk bır sıkıntı yasamaktadır.bır yandan pelın için uzulup onun için bır seyler yapmak isterken bır yandanda bu durumu bahrı dahıl herkesten saklamaya calışmaktadır.ancak bahrı mustafadan pelının kleptomam oldugunu ve bunu ıkbalın kendısınden sakladıgını ögrenır.pelın için uzulen ve ıkbale sınırlenen bahrı nın tepkısı ne olacaktır


banunun pelıne olan öfkesı devam etmektedır.banunun melıhın eskı sevgılısıyle arkadas olması pelın için bardagı tasıran son daMLa olur.ıkı yakın arkadasın arasındakııpler kopacakmıdır.

melıh ve banu arasındakı tansıyon yukselmektedır.banu melıhın evıne gıder ve ıkı kotu kozlArını ortaya koyar banu ve melıh arasındakı tartısma ıyıce alevlendıgı sırada gelen mısafır ıkısının arasındakı dengelerı nasıl degıstırecek

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:29 PM
Deniz Yıldızı 53. Bölüm Özeti Deniz Yıldızı 53. Bölüm - 4 Kasım Çarşamba
Pelin’in kleptoman olduğu iddiasını Mustafa’dan öğrenen Bahri İkbal’e çok kızgındır. Ama Pelin için de bir şeyler yapmaları gerekmektedir. Doktordan yardım alan çift aynı zamanda bir yüzleşme de yaşacaktır…


Banu’nun kendisi için kleptoman iddiasında bulunduğundan habersiz olan Pelin arkadaşını kaybetmekten çok korkmaktadır. Banu’nun kendisine yalan söylediğinden şüphelenen Ozan Melih’in evinde büyük bir şok yaşacaktır. Banu Ozan’ı kaybetmemek için bu durumdan sıyrılmayı başarabilecek midir?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:29 PM
54.bölüm

okulda yapacagı sunum için heyecanlı olan ıkbaL telasından dolayı cd sını evde unutur.onun bu dalgınlıgını fark eden bır tek kısı vardır.denız denız ıkbalın evde unuttugu cdyı zamanında ulastırmayı basarabılecekmıdır.

pelın banunun onun için soyledıgı kleptoman yalanına çok öfkelenmıstır melıhe gıder ve onun da ustune atılan bu kleptoman yalanından haberı oldugunu ögrenır.pelın kendını guvensız hısseder.sankı butun dunya onun karsısındadır.ozanın aracılıgıyla bır arayı gelmeyı kabul eden pelın ve banu hesaplasırlar bu hesaplasmanın sonucu nereye varacaktır.ve ıkının dostlugu hangı boyuta gececektır

mert gun boyu soylemekten sakındıgı ıstegını gunun sonunda uygulamaYA karar verır ne olduguna anlAM veremeyen denızı hangı buyuk suprız beklemektedır

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:33 PM
55. BÖLÜM ÖZETİ

Banu nun Pelin e attığı kleptoman iftirasının yankıları hala devam etmektedir.Ailesi de dahil herkes Pelin in kleptoman olduğunu düşünmektedir. Özellikle Bahri ve İkbal çok üzgündürler.Ne kadar uğraşırsa uğraşsın kendini aklayamayan Pelin sonunda intiharın eşiğine gelir.

Mert Melih in internette yayınladığı fotoğraflara sinir olup intikam almak istemektedir.Fakat Mert in Melih için yaptığı intikam planı Melih in Mert ten kat kat sinir olmasını sağlayacak bir plandır.Mert in yaptığı plan gerçketen işe yarayacak bir plan mıdır?

Deniz Mert e sürpriz yapmak için erkenden kalkıp Mert in en sevdiği grup olan Haydut konseri için bilet alır.Mert bu sürprize çok sevinir.Ama asıl sürpriz konser makanı önünde gerçekleşecektir.Deniz in büyük sürprizi karşısında Mert in tepkisi ne olacaktır?

Ozan ise Banu ya sürpriz yapmak istemektedir.Mehveş in de yardımıyla Banu ya Abant gezisinde çektirdikleri fotoğraflarıyla birlikte İtalya ya iki uçak bileti gönderir.Fakat Banu nun kapısının önüne gelen kurye paketi Banu yerine Kazım a verir.Banu bu sefer de işin içinden sıyrılmayı başarabilecek midir?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:34 PM
56.bölüm

gıttıklerı haydut konserınde asklarınayenı bır boyut ekleyen denız ve mert bırbırlerıne bır daha kavga etmemek uzere soz verırler.ıkılı yakın gelekecekte bu sozu tutmayı basarabılecekmıdır.


kargo ıle eve gelen paketın içinde banunun ozanla samımı fotolarını bulan kazım delıye doner babasının sınırı karsısında koseye sıkısan banuyu neler beklemektedır.banu bundan sonra hangı hayatında hangı yenı doneme gırecek ve özgurluklerını kaybetme noktasına gelecektır.


parkta tesaduf sonucu melıhın karsısına bır kıız cıkar hande.hande melıghın kalbını calabılecekmıdır.

gun boyu kıtledıgı odasından cıkmayan pelın aıle fertlerının dıkkatını cekmez bu ıste bır tuhaflık oldugu anlasıldıgında hersey için cokmu gec kalınmış olunacaktır. ve bu durum kımlerım buyuk bır vıcdan azabı hıssetmesıne yol acacak

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:34 PM
58.bölüm

hastanede yatmakta olan pelını gormek için hastaneye gelen banu pelının basucunda vıcdan azabıyla kıvranmaktadır.banunun agzından dokulen sozcukler hayatının sırlarına donusecekmıdır.pekı ya pelın gozlerını acıp umutla bekleyen sevdıklerının yuzunu guldurebılecekmıdır.

gonderdıgı fotolar ve roma bıletlerıyle nasıl korkunc seylere yol actıgından sevdıgının hayatını nasıl alt ust ettıgınden habersız olan ozan uzun zamandan sonra banuyla karsılastıgında ne yapacaktır.

bahrı bır doktorun hayatında yasayıp yasayabılecegı en zor dakıkaların ustesınden gelmeye bır yandan da ıkbale destek olmaya calışmaktadır.hergun gırıp cıktıgı o hastane odasında yatan evladıdır.boylesıne derınden sarsılmışken gormek ıstedıgı en son kısıyle melıhle burun buruna gelır sımdı bahrı ne yapacaktır.

bekleme salonununda uzun uzun dusunmeye zamanı olan mustafa evladını kaybetme ıhtımalını gorup ozana hıc davranmadıgı gıbı davranacaktır.ozanın mutluluk ve saskınlıkla yasadıgı bu anın arkasından olanlar baba ogulun hayatların temel catısmasında bır seyın degısmedıgını gosterecektır.ozan babasının yuzune neyı haykıracaktır.

herkes pelının neden bu durumda oldugunu dusunurken bu sırra vakıf olan bır kısı daha vardır.denız.

denız sırtındakı bu yuku tasıyabılecekmıdır

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:35 PM
59. bölüm özet

Deniz’in Banu’yla ilgili bildiği sır ona ağır gelmektedir. Yükünü Bahri ve İkbal’le paylaşmak ister ama karşısında bir engel vardır: Pelin’e verdiği söz... Ne de olsa Banu’yla olan arkadaşlığı şu an Pelin için herşey demektir. Deniz bu nedenle bir süre daha sessiz kalmaya karar verir.
Bahri Melih’e tekrar dişini gösterir ve kızıyla bir daha görüşmesini istemediğini söyler. Melih’se bu uyarıya kulak asmaz çünkü İkbal Melih’i desteklemektedir.
Melih ve Ozan, Banu için birbirlerine girerler. Melih sır gibi saklanan gerçeği Ozan’ın yüzüne vurur: Pelin’in az daha ölmesine Banu sebep olmuştur. Ozan buna inanmaz ve tepki gösterir. Bu olaydan sonra Ozan ve Melih’in arkadaşlığı derinden sarsılır.

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:36 PM
Deniz Yıldızı 60. Bölüm - 13 Kasım Cuma

Mert Melih’in internette yayınladığı videonun intikamını almakta kararlıdır. Mert’in amacı yakın arkadaşı Hande’nin de yardımıyla Melih’i rezil etmektedir.
Öte yandan Melih Deniz’in üzerine oynamaya devam etmektedir. Deniz Mert’in sürprizi sandığı “Ayşegül Çelik” imzalı kitabın Melih’ten geldiğini öğrenince nasıl bir tepki verecektir? Daha da önemlisi bunu Mert’e söyleyebilecek midir?
Deniz’in sıkıntısı bununla da bitmez. Bahri ve İkbal Deniz’in hastane odasında Pelin’e ne söylediğini merak etmektedirler.

Pelin kendisine atılan iftirayı sineye çekmiş psikiyatra gitmeyi kabul etmiştir. Bahri ve İkbal ise Pelin’in durumunu konuşmak için Banu’nun evine gitmeye karar verirler. Ancak bu karar onları hiç beklemedikleri kötü bir sürprizle karşılaştırır.

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:39 PM
61.bölüm

pelının durumunu konusmak için için banunun evıne gıden bahrı ve ıkbal buyuk bır suprızle karsılasmıslardır.bu suprız özellıkle bahrıyı nasıl etkıleyecek ve hangı karakterle arasındakı ılışkının bozulmasına neden olacak


denızden aldıgı telefonla mertlere dogru gden mehves evın kapısında benzer bır telefon alan özgurle karsılasır bırlıkte mertlere gıden ıkılıyı hangı sasırtıcı olay beklemektedır.özgur ve mehvesın ılıskısı bu olaydan sonra nasıl degısecektır. ve daha da önemlısı denız mert arasında gercekten ne yasanmıstır.

melıhın karsısına bır kez daha cıkan hande onu yıne sasırtmayı basarır melıh gonlunu gercekten handeye kaptıracakmıdır.


kazım tum sıkıntılara care olacak kararı coktan vermıştır banu evlenecektır.basta banu olmak uzere suna ve sabıha bu karara karsı cıkarlar kazım ısrarlara dayanamayıp kararından vazgececekmıdır.banu gelınen bu noktada hangı yola basvurarak evlılık kararına karsı cıkacaktır.ve bu yol işe yarayacakmıdır.

yasadıklarından ama özellıkle banunun pelıne ıftıra attıgını ögrendıkten sonra buyuk bır hayal kırıklıgının ıcıne dusen ozan careyı tek seyde bulur ıçkı içmek bır kac kadehle baslayan gun nasıl sonlanacak ve ozanı hangı bılınmeze dogru goturecek

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:39 PM
Deniz Yıldızı 63. Bölüm Özeti

Mustafa Ozan’ı kendi ihmali yüzünden kaybettiğini düşündüğü için iki kere perişandır ama oğlunu bulmayı kafasına koymuştur. Şimdi Mustafa Ozan’ı bulmak için aklına gelen bütün yollara girecek bütün sokaklardan geçecek bütün caddelere çıkacaktır.
Banu babasını ikna edemediği için diğer aileyi ikna etmek istemiş bu nedenle Zarife’yi kullanarak müstakbel kayınvalidesine bir oyun oynamıştır. İşte bu gün o büyük gündür! Acaba Banu oynadığını oyundan zaferle çıkabilecek midir?
Celal günlerdir ona huzursuzluk veren sırrını ona gönderilen zarftan çıkan şeyi Mustafa ile paylaşacaktır.

Mustafa kaygı ve telaş içinde kıvranırken çalan bir telefon olayların gelişimini hızla değiştirecektir. Telefonun ardından Mustafa Ozan’a kavuşabilmek için her türlü bedeli ödemeyi göze almış elinden gelenden fazlasını yapmaya hazırdır.

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:42 PM
66. Bölüm

Mert kendisine gelen sessiz telefonlar ve babasına gönderilen kurşunun sorumlusu olarak Melih i görmektedir. Deniz in peşinde olan adam da Melih in adamı olduğunu itiraf etmiştir. Mert in önünde iki seçenek vardır: Deniz in sözünü dinleyip uzak mı duracak ya da intikam için Melih in yakasına mı yapışacaktır?

Banu yu evlendirme kararından sonra her şeyin sorunsuz gittiğini düşünen Kazım a, dünürü Ahmet ten beklenmedik bir telefon gelir. Bu telefon konuşması Kazım için neden şaşırtıcı olacaktır? Banu nun evlilikten kaçmak için yaptığı planlar Kazım ın kararını bu kez hangi yönde etkileyecektir?

Birbirlerine güç bela açılan Özgür ve Mehveş, yeni başlayan sevgililik dönemlerinde çekingenlikten kurtulamamışlardır. Deniz ve Mert in gayreti, ikilinin yakınlaşmasını sağlayabilecek midir?

Melih olmadık bir anda yeniden Hande yle karşılaşır. Hande, Melih bir önceki randevuya gitmediği için mesafelidir. Hande nin mesafeli tavrı Melih in yaklaşma çabalarını sekteye uğratacak mıdır?

Pelin Melih ten, Ozan ın Banu yu attığı iftira yüzünden terk ettiğini öğrenir ve bu duruma dahil olduğu için üzülür. Ancak Ozan, Banu konusunda aldığı karardan emindir ve geri adım atmaya niyetli değildir. Pelin, Ozan ı Banu yla barışma konusunda ikna edebilecek midir?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:44 PM
Deniz Yıldızı 68. Bölüm - 25 Kasım Çarşamba

Mert ve Özgür geçmişe ait istenmeyen bir kişinin yeniden hayatlarına girmesinden şüphelendikleri için Pelin’den yardım isterler.
Mehveş projesi için ona destek olmaya söz veren Özgür’ü yanında bulamayınca Ozan’dan yardım istemeye karar verir. Ozan kabul etmeyince de Mehveş bir anlaşma yapmayı önerecektir.

Pelin’e kleptoman iftirasını attığını bilmekte olan Mert ve Özgür karşısında çıktığında neler olacaktır.
Deniz’i olası bir tehditten korumaya çalışan Mert’in tuhaf davranışları Deniz’in dikkatini çeker. Ne olduğunu sorup olumlu yanıt alamayınca ise ikili ufak bir gerginlik yaşar. Tek başına okulda dolaşırken Deniz’in karşısına çıkan biri olayların seyrinde önemli rol oynayacaktır.

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:44 PM
Deniz Yıldızı 70. Bölüm - 27 Kasım Cuma

Deniz Emine olarak tanıdığı Gözde’ye safça yardım etmeye çalışmaktadır. Mert ise eski sevgilisine karşı yeni sevgilisini korumaya çalışmaktadır.
Deniz Gözde’nin oyununa gelerek Emine olarak tanıdığı arkadaşının kürtaj olması konusunda doktor Selçuk’tan yardım ister. Selçuk hamile olanın Deniz olduğu konusunda şüpheye düşer.

Mert Özgür’den anatomi CD’sini alır. CD’yi açtığında Meryem’in Deniz’e açıkladığı gerçeklerle karşılaşır.
Bahri Hacer’den Meryem’in vasiyetinin bulunduğu CD’nin kayıp olduğunu öğrenir.


Melih Hande ile güzel bir gün geçireceği heyecanını yaşarken hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşır.
Kazım Banu’yu evlendirmekte kararlıdır. Banu kız isteme merasiminden önce bir plan yapar. Evlenmekten kurtulmak için çareyi Kırıkkale’de oturan bir arkadaşına kaçmakta bulur.

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 07:45 PM
Deniz Yıldızı 75. Bölüm Özet
Mert hala kendisine gönderilen fotoğrafların şoku içindedir. Fotoğrafın arkasındaki not fotoğrafları yollayan kişinin Mert in eski sevgilisi Gözde olduğuna işaret eder. Fakat Gözde nin geri döndüğüne dair hiçbir bilgi yoktur. Ozan, Melih ve Özgür ün de olduğu erkekler gecesinde mesele masaya yatırılır. Kimse Gözde nin geri döndüğüne ihtimal vermez. Oysa Gözde çok yakınlarındadır ve onları izlemektedir. Adım adım yaklaşan tehlike bütün dengeleri nasıl değiştirecektir?

Banu,Pelin,Mehveş ve Deniz ise evde toplanmıştır. Banu Deniz e Mert in eski sevgilisinden bahsedip canını acıtmaya çalışır. Eski sevgilinin konusunun açılmasından bile bu kadar rahatsız olan Deniz, Emine sandığı Gözde nin gerçek kimliği ile karşısına çıktığında nasıl bir tepki verecektir?

Aynı gece Banu sarhoşluğun verdiği bilinçsizlikle Pelin e bir takım itiraflarda bulunur. Banu nun bu kontrolsüzlüğü başına yeni işler açacak mıdır?

İkbal hamile olabileceği şüphesiyle gebelik testi yapar.Bu testi banyoda bunla Bahri nin aklına Selçuk un Deniz in hamile olduğu şüphesini getirir. Bahri nin şüphesi güçlenirken Deniz i yeni sorunlar beklemektedir.

Deniz Emine sandığı Gözde ile Mert i tanıştırmak ister. Mert karşısında Gözde yi görünce şok olur. Bu buluşma Deniz&Mert ilişkisinde neye mal olacaktır?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 08:11 PM
76. BÖLÜM ÖZETİ

Bahri’nin Denizle ilgili duyduğu hamilelik şüphesi devam etmektedir. Bahri, çareyi Denizle konuşmakta bulur. Deniz ile Bahri’nin konuşması nasıl geçecek ve ikilinin ilişkisi bu konuşmadan nasıl etkilenecektir?

Karşısında Gözde yi bulduğu andan itibaren gözüne uyku girmeyen Mert, her geçen an daha da kaygılanmaktadır. Uzunca bir süre düşündükten sonra ne yapacağına karar veren Mert, kendine göre bir plan yapar.Mert in planı beklediği gibi başarıya ulaşacak mıdır?

Melih ten ayrılmış olmayı kabullenmekte zorlanan Pelin dersaneye giderken hiç beklemediği bir olayla karşılaşır.Bu olay nedir ve Pelin bu olaydan hangi umulmadık karakter sayesinde kurtulacaktır?

Evlilikten kaçmak için türlü yollar deneyen Banu, Fuat a karşı yeni bir plan yapar ve O nu baş başa yemek yemeğe davet eder.Yemekte Fuat ı neler beklemektedir? Banu nun planı başarıya ulaşacak mıdır?

Özgür ün kitapları arasında Banu nun fotoğrafını bulan Mehveş in tadı tuzu yoktur.Cesaretini toplayıp Özgür le konuşmaya karar veren Mehveş i acaba neler beklemektedir?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 08:11 PM
77.bölüm

celal mertı gozde konusunda uyarır ve dıkkatlı olmasını tembıhler mert ise gozdeye karsı ne yapacagını cok ıyı bılmektedır ve planına uygun adımlar atmaktadır ancak gozdenın hangı hareketı mertın planını sekteye ugratacak ve hıc bırseyden haberı olmayan denızı de olayların ordatasına cekecektır

fuattan ve evlılıkten kurtulmak için nerdeyse hergun yenı bır plan dusunen banu bu kez baska bır yontem denemeye karar verır banunun cabası fuatı kendınden sogutmaya yetecekmı

gozde konusunda koseye sıkıstıgını dusunen ve mertı tembıhlemek dısında elınden bısey gelmeyen celal beklenmeyen bır zıyaretcının gelısıyıyle ıyıce kapana sıkısır bu zıyaretcı kımdır ve celalden ne ıstemktedır bu gorusmeden sonra celal tasımakta zorlanmaya basladı sırları paylasmak ıster zor zamanda celalın dert ortagı kım olacak


özgur ve mehves ılışkısınde ular durulmuş gıbı gorunsede gercek çok farklıdır özgur gordugu hangı manzaradan sonra mehvesı kıskanacak ve ıkılının arası bu yuzden gerılecek

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 08:14 PM
Deniz Yıldızı 78. Bölüm Özeti

Deniz, yaşadığı onca olumsuzluğa karşın hayatında Mert in olmasından dolayı hem minnettar hem de mutludur. Hayatta en çok korktuğu şeyse annesi gibi bir gün Mert i de kaybetmektir. Mert ise sınavı olmasına rağmen Deniz i korumak için istemediği bir şeyi yapmak zorundadır. Mert Deniz i gerçekten korumayı başarabilecek midir?

Pelin den ayrıldıktan sonra eski hızlı hayatına geri dönen Melih in okulda kolay başarı elde etmek için kurduğu plan başarıya ulaşacak mıdır?

Banu, Fuat ı kendinden vazgeçirmek için yaptıklarının sonuç vermesini umarken Ozan la ilgili bir durumu anımsar. Ozan ın yakın zamanda doğum günüdür. Şimdi Banu nun bu durumu lehine çevirecek bir şeyler yapması gerekmektedir. Pelin le birlikte o gece için bir plan yapmaya çalışan Banu nun çalan telefonu ve arkasından gerçekleşen bir buluşma, olayları başka bir yöne götürecektir.Banu yu arayan kimdir ve buluşmada neler konuşulacaktır?

Mustafa Bey in emri üzerine grev yapan kamyon şoförleriyle görüşmeye giden Kazım hiç beklemediği bir durumla karşılaşır.Kazım şimdi ne yapacaktır?

Bütün gün Mert e ulaşamayan Deniz eli yüreğinde kendini derslikten dışarı atar.İçten içe Mert e kötü bir şey olduğunu düşünmektedir...Peki bu sırada Mert nerededir ve ne yapmaktadır?..

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 08:14 PM
79.bölüm

Deniz Mert'e ulasamadıkca kaygılanmaktadır Özgür ve Mehveş'in onu sakinleştirme çabaları sonuç vermez Mert ise beklemediği kadar tehlikeli bir durumun ortasındadır ve elinde fazla seçeneği yoktur Mert bu zor durumdan kurtulmayı basarabilecekmidir yoksa sevdiklerine veda etmek zorundamı kalacak


kendisi yerıne sınavı başkasına sokan Melih'in planında beklenmedik bir gelişme olur Melih ummadığı bu durumdan kurtulacakmıdır yoksa kaderine razı olup planının başarızıslığını kabul edecekmidir


Pelın Banu ve Ozan'ın arasını yapmak için Ozan'a bır doğumgünü kutlaması yapmayı düşünür boylelikle Banu Ozanı görebilecektir tek sorun Banu'nun Ozan'a ne hediye alacağıdır. bu sorunu çözmek için Banu hangi karakterin yardımına başvuracak ve olaylar beklenildiğinden farklı bir hal alacak

Kazım Mustafayı işçilerle konusması için ikna eder ama işler umduğu gibi gitmemektedir Kazım Mustafa'nın hangi yönüyle karşılasıp şaşkınlığa düşecek

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 08:14 PM
80. BÖLÜM ÖZETİ

Gözde, tekrar karşısına çıktığı Mert ten yapabilmesi imkansız bir şey ister.Mert ise Gözde nin isteğini yerine getirmezse başına geleceklerden habersizdir. Mert ne karar verecektir ve bu karar nelere yol açacaktır?

Ozan ın doğum günü için Atabay ailesi sürpriz bir parti hazırlar.Banu da davetliler arasındadır. Banu Ozan la tekrar bir araya gelme hayalleri kursa da partide gördükleri karşısında bütün hayalleri sönecektir. Banu partide hangi beklenmedik manzarayla karşılaşacaktır?

Partide kendi halinde eğlenen Pelin de asla görmeyi düşünmediği biriyle kafa kafaya gelir. Pelin i şaşkınlığa düşürecek bu kişi kimdir ve Pelin in O na tavrı nasıl olacaktır?

Deniz ve Mert herkes gibi partinin tadını çıkarırken hiç beklenmeyen davetsiz bir misafir geceyi mahvedecektir.Herkesi şok eden bu davetsiz misafir kimdir?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 08:21 PM
92.bölüm

denız ve mert gozdenın sınsı planlarından ıyıce bunalmıştır mert kendısıyle bas basa bır gece gecırmek isteyen gozdeye nasıl bır cevap verecegıne sonunda karr verır gozdeyle yuzlesen mert kararını acıklar
doçentlık jurısı için calısann ılkbal beklemedıgı bırınden telefon alır
meryem ve bahrının ınternet uzerınden yapacagı konusma bahrı yuzunden gerceklesemezbu durum ıse meryemı oldukca uzer konusmak için bır kez daha sozlesen bahrı ve mereyem acaba konusabıleceklermı
banuınun ceyız masrafları yuzunden kazım borclRINI nasıl odeyecegını dusunmektedır kazımın ıs bulma cabaları acaba ne olacak
banu ve pelın fALcının yolunu tutarlar falcının anlattıkları ıkısınıde hayrete dusurur banu ve pelını bu derece saskına cevıren falcı acaba ne anlattı
haIN planlarını uygulamaya devam eden gozde kendısıne gelen zarfla buyuk sevınc yasar bu zarfın içinde herkesı ılgılendıren belge neddır

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 08:22 PM
Deniz Yıldızı 94. Bölüm – 31 Aralık Perşembe

İkbal ve Bahri sabah hiç beklemedikleri bir şekilde uyanırlar. Evde sanki kıyamet kopmaktadır. Tüm bu kargaşanın nedeni ise Mehveş’tir.
Fuat’ın gizemli halleri Banu’nun uykularını kaçırmaktadır. Durumu Suna’ya anlatan Banu istediği tepkiyi alamaz. Acaba hiçbir ortak noktaları yokken ve birbirlerini sevmiyorken Fuat hala neden Banu’yla evlenmek istemektedir.
Bir önceki yaptıkları konuşma doğrultusunda Meryem’in arzusunu yerine getirmeye karar veren Bahri ve Mert, yaptıkları planı son bir kez gözden geçirirler.
Bir önceki gün tanışmalarından sonra aralarında beklenmedik bir iletişim kurulan Hande ve Melih, Hande’nin yaşadığı ciddi bir olay yüzünden yeniden biraraya gelmek zorunda kalırlar. Gözde, yine ansızın Melih’e gelir ve Deniz’in annesi hakkında bildiklerini sorar. Aslında Gözde’nin elinde Melih’ten çok daha fazla bilgi vardır. Asıl soru Gözde’nin bu bilgiyle ne yapacağıdır. Melih, Mert’i dikkatli olması konusunda bir kez daha uyarır.
Gözde Deniz’in annesiyle ilgili öğrendiklerini Mert’e karşı koz olarak kullanmaya kararlıdır.
Bahri’nin Melih’e ceza vererek okuldan uzaklaştırması başına bela olmaya başlar. Melih hukuki yollara başvurarak Bahri’yi zor durumda bırakır. Üstelik bu olay yalnızca Bahri’yi değil, İkbal’in de akademik kariyerini tehlikeye sokacaktır. Bu defa kazanan kim olacaktır?

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 08:23 PM
96.Bölüm

Gözde yüzünden her günü daha sıkıntılı geçen mert hiç ummadığı bir anda, ummadığı bir olayın tanığı olur. Bu durumu önce denizle daha sonrada melihle paylaşır fakat, mert istediği yanıtı bulamamaktadır. Yoğun geçen günün ardından evine dönen merti hayatının süprizi beklemektedir. Fuatın sırrını ortaya çıkartma konusunda son derece kararlı adımlarla ileyen banu, çareyi onu gizlece izlemekte ve yaptıklarını belgelendirmekte bulacaktır. Bir bilinmeze doğru çıktığı bu takipte banu göreceği, öyle bir manzara karşısında kalacaktır ki; fuat ile olan ilişkisini sorgulamak mecburiyetinde kalacaktır.
Bahrinin ani çıkışından sonra kararını değiştirmek zorunda kalan metin hoca, melihe verilen cezanın kaldırılması için kurulun yeniden toplanmasını sağlamaya çalışacaktır.
Artık kendisi için yaşamaya karar veren suna ise bu yolda zaferinde desteğini alarak ilerlemektedir. Fakat sabiha ve şükranın suna için farklı planları vardır. Zarifenin evine yapılan beklenmedik süpriz bir ziyaret bu planın ortaya çıkmasını engelleyemez. Bu planın detaylarını ve sunanın bu plana karşı tepkisini hep birlikte görelim bakalım neler olacak.

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 08:28 PM
102.bölüm

merte daır ögrendıgı gerceklerden sonra ıyıce huzursuz olan denız dogrudan bahsetmesede bır sekılde mertten konuyla ılgılı bır acıklama yapmasını bekler

hande sebgılısıyle yasadıklarından sonra guvende olabılmek için melıhın evınde kalmaya baslamıstır melıh ıse bu zor donemınde kendısınden beklenmeyecek bır centılmenlıkle handeye yardımcı olmaktadır

zaferın melıh hakkında pelıne verdıgı tavsıyeler yuzunden ıkılının arası gerılmıştır


banu fuatı kendısıyle evlendırmekten vezgecırmeye calışsada nısan tarıohı coktan bellı olmuştur fuat banu eleleyken ozanın onları gormesı banuyu ıyıce sıkıntıya sokar bunun uzerıne banu ozanla konusmak ona bır acıklama yapmak ister

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 08:28 PM
103. Bölüm Özeti

Mert konusunda yaşadığı huzursuzluk devam eden Deniz, Özgür ün ricalarına daha fazla dayanamaz ve Mert le yüzyüze görüşmeyi kabul eder.Mert ise derdini anlatma fırsatı bulduğu için durumdan memnundur.Deniz-Mert buluşmasında neler yaşanacaktır?

Kaybettiklerini kazanma konusunda büyük bir çaba sarfeden Banu tesadüfler sonucunda Ozan la başbaşa kalır.

Hande ye yardım etme konusunda büyük bir centilmenlik örneği gösteren Melih durumun tadını çıkarmaktadır.Ama unuttuğu biri vardır: Pelin...

Arkadaşı Celal in durumuna üzülen Bahri, durumu düzeltmek için çareler düşünmektedir. Bu konuda İkbal den yardım isteyen Bahri, öğreneceği hangi gerçek karşısında küplere binecek ve İkbal le tartışacaktır.

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 08:28 PM
107.bölüm

mertın gozdeyle buluşmasında olanlar mertı alt ust etmıştır mertı bu kadar derınden etkıleyen buyuk olay nedır

berna ıle ılıskısınde sorunlAR yasayan celal acaba bernayı kazanacakmıdır

fuatla evlılıgın esıgıne gelen banu ozanı gordugunde ona askını yenıden ılan eder uzun zaman sonra banuyu goren ozan ın banuya verdıgı karsılık acaba nasıl olacak

pelın mertın denıze verılmek uzere bıraktıgı emanetı denıze verır merte karsı hıslerı karmasık olan denızın bu durumda nasıl karsılık verecektır

♥Pяєиsєs♥
24-01-2010, 08:28 PM
110. Bölüm Özeti

Gözde nin ailesi yaşananlardan sonra Mert ten şikayetçi olur.Berna nın gidişinin üstüne Mert in gidişinin de eklenmesiyle yıkılan Celal, ailesini bir arada tutmayı başarabilecek midir?

Yaşadığı sıkıntının etkisiyle hastalanan Deniz küçük de olsa bir iyileşme göstereceği sırada Mert in götürüldüğü haberini alır.Deniz vereceği ani bir kararla olayların seyrini başka yöne taşıyacaktır...

Hande eşyalarını toplarken Gözde nin Mert le yaşadığı geceyi görüntülediği kamerayı bulur. Hande kaseti izlerken Melih gelir.Hande ve Melih o geceyle ilgili bilginin ne kadarına ulaşabilecektir?

Banu Fuat tan kurtulmak için yeni yollar denemekte, planlarına Semih ten kurtulmak için her şeye razı olan Suna yı da katmaktadır...

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:31 AM
Deniz Yıldızı 114. Bölüm Özeti

Mert nezarethanede geçirdiği her günün sonrasında iyice karamsarlığa kapılmaktadır..Ancak işler sandığı kadar kötü gitmez..

Zarife, aşk yaşadıklarını sandığı Suna ve Zafer i birbirinden uzak tutmaya çalışmaktadır. Bu durum ise hayatına yeni bir yön veren ve her şeyden habersiz olan Suna ya yaramaktadır.

Mert in Mustafa nın avukatları tarafından savunulduğu Celal den saklanır.Ama bu durum Berna nın Mustafa ya teşekkür etmesini engellemez.

Ozan, Melih i dünyaya döndürmek ister ama Melih Hande ye kilitli kalmıştır..

Fuat ın sırlarından birine ulaşan ama fazlasına gücü yetmeyen Banu, hangi kapıyı açsa Fuat ın yeni bir engeliyle karşılaşmaktadır.

Mert ailesinden Deniz in kendisi için fedakarlık yapmaya çalıştığını öğrenir ve Deniz le bir kez daha konuşmak ister.Ancak Deniz için durum farklıdır.

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:32 AM
Deniz Yıldızı 115. Bölüm Özeti

Mert yaşananlara çok üzülse de elinden fazla bir şey gelmemektedir.Deniz, Mert le ilgili kesin bir konuşmama kararı almıştır.Bu karar Deniz e Mert i unutturacak mıdır?

Zafer ile Pelin in dersle başlayan arkadaşlıkları gittikçe daha samimi bir hal alır.

Celal kendini Berna ya affettirmeyi başarabilecek midir?Berna Mert in eve gelişiyle mutlu olmuştur ama Celal ile aralarında hala soğuk rüzgarlar esmektedir?Celal in borçlarını kapatmak için türlü yollar düşünen Bahri çareyi evini ipotek ettirmekte bulur.


Fuat tan kurtulmak için iz sürmeye devam eden ve Fuat ı iyice yakın markaja alan Banu, büyük sırrı öğrenmeye giderek yaklaşmaktadır.Suna nın ailesi, Semih le evlenmesini istemektedir.Suna herkesten gördüğü baskıların sonunda ne yapacaktır?

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:33 AM
Deniz Yıldızı 117. Bölüm Özeti

Mert ve Gözde nin geçirdiği geceye dair gizli kalmış gerçeği öğrenmek için Melih in kapısına dayanan Deniz istediğini alsa da, gerçeğe ulaşamamıştır.

Deniz in gerçeklere bir adım daha yaklaştığını öğrenen Mert, kendini anlatmak için gayret etmekte ancak her seferinde başarısız olmaktadır.

Türlü yalanlar söyleyen, hatta bunlara Sabiha yı da alet eden Banu, Fuat a zarar vermek için hazırlanmaktadır.

Hande konusunda kendisine yapılan numarayı öğrenen Melih, esas kişiye ulaşamasa da ipuçlarını birleştirerek kimin sorumlu olduğunu bulur.

Evdeki huzursuz duruma dayanamayan Berna sonunda kararını verir, Celal den boşanacaktır..

Günlerdir kayıp olan Hande çareyi Mert e sığınmakta bulur.Mert Hande nin Melih le ilişki içerisinde bulunmasına çok şaşırır ama yapacak fazla bir şeyi de yoktur.

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:34 AM
Deniz Yıldızı 119. Bölüm Özeti

Mert, Deniz in gerçeği öğrenmesini engellemek için her yolu denemektedir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.Mert kendini bir kez daha tehlikeye atacaktır.

Suna babasına evlenmek değil okumak istediğini anlatmaya çalışırken Sabiha araya girer.Sabiha Kazım ı ikna edebilecek midir?

Pelin, Berna nın telefonunu vermek için Mert in evine gider ve hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşır.

Mehveş kaset konusunda her yerden baskı altındadır.

Banu ve Fuat gizlice birbirlerinin geçmişini araştırmaktadır.İkisinin de büyük sırları vardır.Acaba önce hangisi gerçeğe ulaşacaktır?

Melih, Hande yüzünden daha önce asla yapmayacağı şeyleri yaptığını fark eder.Gerçekle yüzleşmek onu fena halde korkutur..

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:37 AM
Deniz Yıldızı 124. Bölüm Özeti

Her geçen gün doğru sandığı şeylerin yanlış olduğunu öğrenen Deniz iyice allak bullak olmuştur.Mert O na yardımcı olmaya çalışsa da yapabilecekleri sınırlıdır.

Kazım ın katı tavrı Suna yı derinden yaralamaktadır.Yaşananlardan sonra acaba Kazım ın hangi hareketi herkesi şaşkına çevirecektir?

Mutlu olduğunu sandığı bir anda daha büyük bir felaketin kapıda olduğu haberini alan Celal türlü çıkış yollar aramakta ancak hiçbirinde başarılı olamamaktadır.

Özgür ve Mehveş çareyi başkalarından akıl almakta bulur.Verilen tavsiyeler işe yarayacak mıdır?İkili sonunda barışabilecek midir?

Melih ve Pelin in bir kez daha karşı karşıya gelmesi acaba ne gibi sonuçlar doğuracaktır?Melih Hande nin nerede olduğunu öğrenebilecek midir?

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:38 AM
Deniz Yıldızı 126. Bölüm Özeti

Bazı gerçekleri öğrendikten sonra aklı tamamen karışan Deniz in duyguları da aynı şekilde karışıktır.Hayatına yeni bir yön vermeye karar veren Deniz i şoke edecek sarsıcı gelişme ne olacaktır?
Kaynak : Mesken.Gen.TR http://www.mesken.gen.tr/f1540/deniz-yildizi-126-bolum-ozeti-yorumlari-sohbetler-140976/

Banu ve fuat birbirlerine dair gerçeklere giderek yaklaşmaktadırlar.İkilinin amansız mücadelesinde kim bir adım öne geçmeyi başaracaktır?

Tüm yaşananlardan sonra Berna nın kalbini yeniden kazanmaya çalışan Celal amacına ulaştığını sansa da gerçek aslında çok farklıdır:Berna Mustafa nın yanındadır..

Deniz le olan ilişkisini bir türlü dengeye oturtamayan Mert son bir umut olarak Özgür e başvurur.Amacı Gözde nin odasına girerek onunla konuşmayı denemektir.

Meryem den gelen telefonla derinden sarsılan Bahri büyük bir ikilemin içerisinde kalmıştır.Gerçeklerle yüzleşmek konusunda zorlanan Bahri nasıl bir karar verecektir?Bu karardan Deniz nasıl etkilenecektir?

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:38 AM
Deniz Yıldızı 128. Bölüm Özeti

Bahri Mert e Deniz den uzak durmasını söyler.Mert ise bu durumu kabul etmemektedir.Deniz, annesinin ve Mert in ona verdiği sözleri hatırlayıp daha kötü olmaktadır.

Hande hiç beklemediği bir anda günlerdir saklandığı Melih le karşılaşır.Hande ile Melih arasında neler yaşanacaktır?

Bahri ve İkbal, Zafer den neden Pelin e ders vermeyi bıraktığını öğrenmek isterler.

Deniz ve Mehveş partiye gitmeye karar verirler.Bunu öğrenen Özgür ve Mert onları yalnız bırakmamak için paritye gitmeyi kabul ederler.Acaba partide neler yaşanacaktır?

Mustafa, Berna yı gittikçe sıkıştırarak içinde bulunduğunu çemberi daraltırken Celal de karısını memnun etmek için elinden geleni yapmaktadır. Bahri, İkbal in Mustfa dan Celal in borçlarını silmesini istediğini öğrenir ve bu duruma çok kızar.

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:38 AM
Deniz Yıldızı 129. Bölüm Özeti

Parti sabahı herkes beklemediği bir durumda ve beklemediği bir mekanda uyanır.Mert in evinde hapis kalan Deniz, kimseye görünmeden dışarı çıkabilecek midir?İkilinin arasında dün gece neler yaşanmıştır?

Sırları saklama konusunda sıkı bir mücadele veren Fuat, Banu yu partide görünce küplere biner.Herkes Deniz i Mehveş de sanarken, Mehveş gözlerini Özgür ün odasında açmıştır.
Melih ve Hande geceyi çok mutlu geçirmişlerdir.Semih Suna ya olan aşkını ispat edebilmek için elinde kalan son kozu kullanmaya karar verir.Celal Berna ile mutlu bir gün hayal ederken, Berna Mustafa yla buluşmanın yollarını aramaktadır.Çaresiz durumda kıvranan Berna ya kim yardım edecektir?

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:39 AM
Deniz Yıldızı 141. Bölüm Özeti

Deniz ve Mert in çabalarıyla Gözde nin tedavisinde yaşanan beklenmedik gelişme herkesi şaşırtacaktır.Yeniden gözlerini açan Gözde nin tedavisi olumlu cevap vermektedir.

Bahri Pelin ve Zafer i öpüşürken görür.

Hande nin, Melih e oynadığı küçük oyun Hande nin kontrolünden çıkar ve Melih öğrenir.Melih, Hande ye çok öfkelenir.

Mehveş, Özgür ün ilgisini çekmek için seksi bir kıyafetle Özgür ün karşısına çıkmayı planlar.Ancak işler Mehveş in umduğu gibi gitmez ve İkbal, Özgür ün odasında Mehveş i bu kıyafetle görür.

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:40 AM
Deniz Yıldızı 165. Bölüm Özeti

Bir önceki gün yaşadıklarıyla melih çok sarsılmıştır.Hande ve Melih ilişkisinin sonu ne olacaktır?beklenmedik bir haberle öğrendikleri sonucunda bir yol ayrımına gelen fuat şimdi ne yapacaktır?Banu artık Ozan la arsını düzelttiğini düşünmeye başlasa da bu,Banu'nun düşündüğü kadar basit olmayacaktır.
Deniz'le Zafer'in sürekli beraber vakit geçirmeleri yanlış anşılmalara neden olmuştur.bu durumdan yararlanmak isteyen zafer Deniz'e sürpriz bir teklifte bulunur...

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:41 AM
Deniz Yıldızı 168. Bölüm Özeti

Deniz'in Zafer ile birlikte olduğunu öğrenen Pelin intikam için kolları sıvamıştır.Fuat herşeye rağmen Banu ile evlenmeye kararlıdır. Ozan Banu ile birlikte olmalarının tek koşulunun kendisini ailesiyle tanıştırması olduğunu söyler.Zor durumda kalan Banu,Ozan için her şeyi göze alıp hayatıyla ilgili gerçekleri açıklayacak mıdır? Mustafa ,Berna'ya Celal'den ayrılması için ısrar etmektedir. Mustafa ve Celal arasında kalan Berna'nın tercihi acaba kimden yana olacaktır. Bu zor günlerinde Deniz'e yardımcı olmak için uğraşan tek kişi Zafer'dir.Deniz ve Zafer arasındaki bu arkadaşça yakınlaşma ne gibi olaylara sebep olacaktır? Deniz ve Mert'in, Gözde'nin odasında bulduğu ipucu belki de tüm olayların seyrini değiştirecektir...

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:41 AM
Deniz Yıldızı 171. Bölüm Özeti

Pelin ve Melih eğlenceli ama bi o kadar da tehlikeli bir maceraya atılırlar ve kaza geçirirler.Pelin ve Melih'in geçirdiği korkunç kazadan sonra neler olacaktır?Geçmişe ait yani yeni bir şeyler hatırlamaya başlayan Gözde, bu kez sürpriz bir isimden bahseder.Gözde'nin bahsettiği görkem adındaki çocuk acaba kimdir?Berna Celal'den boşanamsı için gereken imzayı atmak üzereyken gelen telefonla acı bir haber alır... Deniz'e öfkeli olan Özgür Mehveş'in Deniz'den uzak durmasını istemektedir.Özgür'ün bu isteği yüzünden zor durumda kalan Mehveş'in tavrı nasıl olacaktır?Banu ve Fuat arasında yaşanan tartışma büyüyünce Fuat'ın Banu'ya tokat atması ikilinin arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyecektir?

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:42 AM
Deniz Yıldızı 172. Bölüm Özeti

Pelin'in geçirdiği kazdan sonra Atabaylar'ın evinde matem havası hakimdir.
Deniz Bahri'de dahil olmak üzere tüm eve halkının kendisine tavır alması yüzünden zor durumdadır.Önceki gün aldığı acı haberle yıkılan Berna'nın zor günlerinde desteğe ihtiyacı vardır.Bahri kazanın sorumlusu olarak gördüğü
Melih'e epeyce sinirlidir.Fuat bir taraftan Banu ile evlenme hazırlıkları yaparken,diğer taraftan Sedef'e yeni bir hayat sunma derdindedir.Fakat Sedef'in planları başkadır...Banu Ozan'ın karşısına çıkmaya karar verir.Ozan'la yaşadıkları yüzünden üzgün olan Banu,Ozan'ın mesafaeli tavrına rağmen onu birlikte olmaya ikna etmeye çalışır.Deniz bu zor günlerinde Mert'in yanındadır.Mert'in yaşadığı sıkıntılar ikiliyi umulmadık bir şekilde yakınlaştırır...

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:42 AM
Deniz Yıldızı 173. Bölüm Özeti

Deniz herkesin tepkisini çekmek pahasına Zafer'le sevgili olma oyununu sürdürmeye kararlıdır.Mert ise Deniz'den tamamen umudunu kesip Gözde'nin hafızasını geri getirmekten başka çaresi olmadığını anlar...Pelin Zafer'le Deniz'in birlikteliğini öğrendikten sonra Melih'le yakınlaşmaya başlamıştır.

Pelin'in yaptığı kazanın sorumluluğunu Melih'in üzerine alması Pelin'i Melih'e biraz daha yakınlaştırır.Mehveş ailesinden ayrı bir eve çıkmak için iş aramaktadır.Mehveş sonunda bir işi bulur fakat Ozan işleri birbirine karıştıracak komik sahnelerin yaşanmasına sebep olacaktır.Banu Pelin'lere gittiğinde Suna'nın orada olduğunu görür.Banu'nun şimdiye kadar sakladığı sır büyük sır acaba açığa çıkacakmıdır?

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:44 AM
Deniz Yıldızı 174. Bölüm Özeti

Deniz Zafer'le ilişkisi hakkında Mert'e bazı itiraflarda bulunmuştur.Bu itiraflar Deniz ve Mert'i etkileyecektir.Banu ve Fuat'ın nişanında yüzükleri Hacer'in takacak olması Banu'yu zor durumda bırakır.Köşeye sıkışan Banu bu durumu engellemeye çalışacaktır.Okulda Melih ile karşılaşan Bahri,Melih'le konuşmak ister.Mert Gözde'nin geçmişe dair bildiklerini hatırlaması için Gözde'ye yardımcı olmaya çalışmaktadır.Yaşadıkları olaylar yüzünden iyice bunalan Deniz ve Zafer birbirleriyle konuşup dertleşirler.Bu sohbet sırasında Deniz va Zafer hayatlarına dair yeni kararlar alırlar. Bu yeni kararlar Deniz ve Zafer'in hayatını acaba nasıl etkileyecektir?

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:45 AM
Deniz Yıldızı 175. Bölüm Özeti

Melih Hande'nin etkisinden halen kurtulamamıştır.Bunun böyle gitmeyeceğini anlayan Melih,hayatını etkileyecek önemli bir karar verecektir.Zor bir dönem geçiren Berna Mustafa'nın telefonlarına cevap vermez.Bu duruma sinirlenen Mustafa bir plan hazırlar.Berna'nın hiç beklemediği bir anda ortaya çıkacak olan bu sürpriz plan acaba Berna'yı nasıl bir duruma düşürecektir? Mehveş yeni bulduğu işte çalışırken Ozan'da ona yardım etmektedir. Ancak bir süre sonra Mehveş ve Ozan'ın arası iyice gerilir ve ikili arasında bir tartışma yaşanır.Gözde'nin söylediklerinden sonra Mert,"GÖRKEM" ile ilgili büyük bir sır perdesinin aralanmak üzere olduğunu düşünmektedir.Gözde Deniz ve Mert'i bu sırrı çözmek ve geçmişi hatırlamak için bir yere götürmek ister.

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:45 AM
Deniz Yıldızı 176. Bölüm Özeti

Gözde Görkem ile ilgili bir şeyler hatırladığını söyler.Deniz ve Mert'i heyecanlandıran bu gelişme acaba ikilinin gerçekleri öğrenmesine yardımcı olabilecek midir?Hacer Efe'yle birlikte Banu'nun nişanına gitmek üzeredir. Bunu öğrenen Banu Hacer'i engellemek için kurnazca bir plan yapar. Sırlarının açığa çıkmasından korkan Banu'nun bu planı işe yarayacak mıdır? Mehveş para kazanmak için çalışmaya karar verir.Ancak işler yolunda gitmez... Hande gittiğinden beri moralsiz olan Melih, sıkıntısını biraz olsun azaltabilmek için herkesten uzakta,tek başına zaman geçirmek istemektedir.Ancak Melih'in bu tavrı arkadaşlarını endişelendirmektedir.

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:46 AM
Deniz Yıldızı 177. Bölüm Özeti

Mert Görkem'le ilgili gerçeği öğrenebilmek için Melih'le konuşmaya karar verir.Deniz Gözde'nin verdiği adrese giderek Göerkem'in peşine düşer.Deniz'in bu kez bulduğu ipucu, onu Mert ile yeni bir maceraya sürükleyecektir...
Berna'nın Celal ile birlikte olmasına dayanamayan Mustafa, Celal'i Berna'dan uzaklaştırmak için yeni bir plan yapar... Sedef ve Fuat'ın arası iyice açılmaktadır.Fuat'ın yanında Sedef'e gelen gizli bir telefon Fuat'ı şüphelendirir.Ozan ve Banu'nun ilişkisi, sürpriz bir misafirin gelişiyle yepyeni bir boyuta taşınacaktır.Bu beklenmedik misafir Banu ve Ozan ilişkisini nasıl etkileyecektir?

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:46 AM
Deniz Yıldızı 178. Bölüm Özeti

Gözde'nin Görkem'in yerini hatırlaması Deniz ve Mert'in aradıkları cevaplara ulaşmasına yardımcı olabilecek midir? Melih ve Pelin aşkta yaşadıkları hayalkırıklığının acısını herkesten intikam alarak gidermeye karar verir.

Mehveş'in ayrı eve çıkabilmesi için okulda düzenlenen tango yarışmasına katılması ve para ödülünü alması gerekmektedir.Ancak Mehveş için asıl sorun Özgür'ü yarışmaya katılmak için ikna etmektir.Celal'in şehir deşında olmasını fırsat bilen Berna ve Mustafa buluşma kararı alır.Ancak buluşma mekanında asla karşılaşmak istemeyecekleri biri vardır...

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:47 AM
Deniz Yıldızı 179. Bölüm Özeti

Deniz ve Mert, Görkem'e ulasmak için büyük bir çaba göstermektedir. Deniz ve Mert acaba basarili olabilecekler midir?
Özgür tango yarismasinda ne yapacagini kara kara düsünürken Mehves onu hevenlendirmeye çalismaktadir
Mustafa, Celalin yoklugunda Bernayi sıkıstirmak yerine onu rahat birakir. Berna onun bu tavrindan dolayi mutludur ancak bilmedigi bir sey vardir, Mustafanin sinsice bir plan yapar.
Fuat, Sedef'i pavyondan kurtarmak için büyük bir bedel ödemek zorundadir.

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:47 AM
Deniz Yıldızı 183. Bölüm Özeti

Deniz ve Mert,Görkem ile ilgili gerçekleri öğrenmek için çabalamaya devam etmektedir.Deniz'in kendisinden habersiz olarak Eskişehir'e gittiğini öğrenen Bahri nasıl bir tepki verecektir ?
Mert,Gözde'ye elindeki bebek fotoraflarını tekrar göstermeye gittiğinde Gözde,Mert'le başka birşey konuşmak istediğini söyler ..
Melih'in maddi sıkıntılarından kurtulmak için yaptığı plan acaba başarılı olabilecek midir ? Melih'e bu planında kimler yardımcı olacaktır ?

Berna,hastahaneden aldığı test sonuçlarıyla alt üst olmuştur.Bu beklenmedik gelişmeyle morali epeyce bozulan Berna'nın aklından neler geçmektedir ?

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:48 AM
Deniz Yıldızı 184. Bölüm Özeti

Gözde'nin Mert'e söyledikleri Mert'i şoke etmiştir.Mert bir yandan bu konu hakkında ne yapacağını düşünürken bir yandan da babasının borçları yüzünden endişelenmektedir.Celal ise her zamanki gibi oğlunun sorularını geçiştirmektedir.Bahri Pelin sayesinde Deniz ve Zafer'in okuldaki bahar şenliklerinde aynı stantta çalıştığını öğrenir.Her ne kadar bu durumu hoş karşılamasa da ortamı germemek için Deniz'le konuşmayı daha sonraya erteler.Ama Pelin'in Deniz'i zor durumda bırakacak başka bir planı daha vardır.Maddi sıkıntılarla boğuşan Celal son çare olarak kanunsuz iş yaptığı adamlardan bir kez daha para ister.Ancak büyük bir tuzağın içine çekildiğinin farkında değildir.Aybike ve Mehveş'in arasındaki inatlaşma okulda yapılacak olan tango yarışmasına da sıçramıştır.Aybike'nin yarışmaya geçen senenin birincisiyle katılması hain planın sadece küçük bir kısmıdır.

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:49 AM
Deniz Yıldızı 186. Bölüm Özeti

Melih,Görkem'le ilgili bildiği şeyleri Deniz ve Mert'le paylaşabileceğini ancak bunun için bir şartı olduğunu söyler.Deniz ve Mert,Melih'i ikna etmeye çalışırken Melih'le Mert arasında yaşanan tartışma olayların seyrini değiştirir.Aybike,dans yarışmasından sonra Mehveş'e karşı öfkelidir.Yapılacak gizli partiyi okul idaresine söylemekle Mehveş'i tehdit eden Aybike'yi kararından vazgeçirmek imkansız görünmektedir.Mehveş ve Özgür'ün ısrarları sonucunda Aybike bir şartla okul idaresine haber vermeyeceğini söyler.Ali İhsan,Ozan ve Melih parti hazırlıklarına devam etmektedir.Ancak Melih partinin verileceği amfinin anahtarlarına hala ulaşamamıştır.Maddi sıkıntılarla başa çıkmakta zorlanan Celal en sonunda Bahri'den borç para istemeye karar verir.Borçlarını ödemek için gereken parayı toplamaya çalışan Celal maddi sorunlarını aşmayı başarabilecek midir ?Ahmet,Fuat'ın Sedef'le evlenebilmesi için elinden geleni yapmaktadır.Ahmet'in bu çabaları Fuat ve Sedef çiftini mutlu etmeye yetebilecek midir ?Mustafa'yı kaybetmekten korkan Berna,bu defa Celal'den boşanmaya kararlıdır.Berna,Celal ve Mustafa üçgeninde ne gibi olaylar yaşanacaktır ?Tüm aksiliklere rağmen okuldaki partinin başlaması herkesin keyfini yerine getirir.Ancak kalabalık çılgınca eğlenirken,birden Bahri gelir.Bahri'nin okulda yapılan bu gizli partiye tepkisi acaba nasıl olacaktır ?

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:50 AM
Deniz Yıldızı 188. Bölüm Özeti

Gizli partinin yapılacağı amfinin anahtarlarının Deniz'in çantasından çıkması,diğerlerini disiplin suçundan kurtarıp olayları çözmüş gibi görünmektedir.Ancak Deniz hem haksız yere suçlanmaktan hemde Mert'in de duruma tereddütlü yaklaşmasından dolayı kırgındır.Partinin yapılacağı amfinin anahtarlarını kimin aldığı ortaya çıkmıştır fakat bu durum Melih'i disiplin cezasından kurtarmayacaktır.Melih dahil partiye katılan herkes ceza alacaktır.Ancak Melih'in ikinci kez ceza alması onu okuldan atılma tehlikesi ile karşı karşıya getirir.Bahri,cezayı açıklayacağı sırada süpriz bir isim ortaya çıkar ve olayların seyrini değiştirir.Banu para sorununu çözmek için Suna'nın altınlarını satarken,Fuat'la ilgili çok büyük bir gerçeği öğrenir.Banu,uzun zamandır Fuat'tan kurtulmak için aradığı kozu elde edebilecek midir ?

♥Pяєиsєs♥
19-06-2010, 02:50 AM
Deniz Yıldızı 211. Bölüm Özeti

gözde Meryem'le ilgili bilgilerin olduğu zarfı Deniz'e gönderir.Deniz zzarf eline geçince acaba nasıl bir tepki verecektir?Zarfın içinde ne olduğunu öğrenen Mert Deniz'in zarfı açamasını engelleyebilecek midir?
Mustafa ve Berna arasındaki ilişkiyi öğrenen Celal sinirden deliye dönmüştür.Öfkeyle Mustafa'nın ofisine gidip elindeki silahı Mustafa'ya doğrultan Celal acaba tetiği çekecek midir?

Lale'nin ölüm haberini alan Melih şoke olmuştur.Büyük korku ve panik yaşayan Melih'i şimdi neler beklemektedir?
Banu Ozan'ı evine götürüp hayatı ile ilgili tüm gerçekleri açıklar.Şaşkına dönen Ozan acaba nasıl bir tepki verecektir?
Uzun zamandır Ali İhsan'ın aşkına karşılık vermeyen Aybike,aslında Ali İhsan'a aşık olduğunu Mehveş'e itiraf eder.Aybike Ali İhsan'ın kalbini kazanamk için Mehveş'ten yardım ister.Bu durumda Mehveş aybike'ye nasıl bir karşılık verecektir.Aybike ve Ali İhsan arasında neler yaşanacaktır